Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy visszatudom szerezni...

Valahogy visszatudom szerezni a bannolt accountomat lol-on?

Figyelt kérdés
Azt írják hogy ki lettem bannolva (3napra) mert leléptem játékokból, ez eddig oké is lenne, de sajnos legendásan sz*r a netem, és ebből kifolyólag elég sűrűn elmegy.Tehát nem leléptem, hanem elment a netem.Ezt valahogy tudom közölni a riottal?És ha igen akkor feloldják?Csak mert eléggé kib*szott idegesítő hogy amikor lenne időm nemtudok játszani, mert ki vagyok bannolva.Előre is köszönöm a válaszokat.(Igen, ez többször is előfordult hogy elment a netem játék közben, de amint tudtam visszamentem ez max 5 perc afkot jelent.)

2013. dec. 12. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló!


Valószínáleg a bann végéig nem tudo elintézni. De írhatsz asupportnak ,hogy ez meg ez volt a helyzet, hogy nem önszántadból lépsz ki, nem permabannra játszol, hanem ez a szomorú helyzet, de próbálod megodlani, és változtatni. De játszani emg szeretnél.


Sok sikert!

2013. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!