Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékok vegyem meg?...

Melyik játékok vegyem meg? Diablo 3 vagy Black Ops 2?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban érdekel:)
2013. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, én még semmilyen Diablo játékkal nem játszottam, csak a WoW-val de az enyhén szólva is szar volt, remélem nem hasonlítanak. De viszont CoD-al pedig rengeteget játszottam, főleg a 4-el.
2013. dec. 13. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg akkor az új CoD - Ghosts-ot? Ha úgy is sokat játszottál az előző részekkel:) vagy Battlefield 4?
2013. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek nem futnának a gépemen :/
2013. dec. 13. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaa:/

Hát töltsd le és nézd meg melyik milyen és utána döntsd el, hogy megvedd-e valamelyiket.

2013. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Diablo 3
2013. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát.. a multit BO 2-n nem tolják annyian, mint a Ghosts-ot, szóval neked a multi annál nem lenne fontos. Akkor vedd meg a D3-at, én sem Diablo-ztam addig, ameddig nem vettem meg, hidd el, megéri. Nekem tetszett, elvoltam vele jópár hónapot és csak 60ig vittem el az 1. karakteremet 1 hónap alatt, aztán csak néha-néha mentem fel, mert nincs egy ismerősöm sem, akivel tudnék játszani, mert warezolósak. A BO2-t meg le tudod tölteni, talán van patch a multihoz, és többen játszanak xfire-n keresztül, szóval nem nagy dolog. Amúgy a CoD multiknál nekem a 4 jött be.
2013. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltam a D3 Startel edition-ét, és jobban tetszik mint a WoW, ugyebár az első Boss-ig lehetett elvinni és eddig nem rossz, de mivel új vagyok a műfajban, kicsit félek a teljes változattól, mivel egy 10-es kének érte.
2013. dec. 13. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, én még szeptemberben vettem, tavaly, szóval én nem bántam meg, akkor még 15 volt. :) Nem rövid játék, a történetet bármikor el tudod olvasni újra. Egyedi a megoldása, nekem bejött, lehet hamarosan visszateszem, mert vettem 1 új monitort. :D
2013. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 racsi2 válasza:
Inkább a diablo-t,mert a blackops 1-2 érzékeny
2014. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!