Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez igaz, hogy az xbox360...

Ez igaz, hogy az xbox360 kontrollerjébe nem szabad tölthető elemet tenni? Ezt hallottam. Új vagyok még a témában, de ez érdekelne mert elég gyorsan leszívja az elemet kb 8-10 üzemóra után :/

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 20:10
 1/5 .figo. válasza:
Baromság ... Évek óta tölthető elemmel használom és semmi baja sincs! Használd csak nyugodtan ....
2013. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 13. 20:29
 3/5 anonim válasza:

AZ elsőnek igaza van én naponta játszok kb 4 órát az xboxal és ha minőségi tőlthető elemt veszel akkor 2 hétig is kibírja.én is minőségitt vettem és megvan úgy 1 éve de még birja az elem.itt az elem neve ha érdekel:energizer hr6.

ma a tescoban olyan 4000ft kb.,és ezek már 1 évet bírnak.amúgy tényleg kibrják az 1 évet csak én fényképezőgépben használom

2013. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet használni, szerintem kevés ideig töltöd, én van hogy 3 napig is töltöm így 40 órát is bír, igaz minőségi duracell tölthető elem
2013. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ceruza akku van benne egyre kell figyelni a kontroller nem meriti teljesen le ezért olyan töltő kell ami töltés előtt lemeriti az akkut így sokkal hosszabb ideig megmarad az aksi kapacitása.
2013. dec. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!