Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik a csábításból...

ForeverWarrior kérdése:

Mi történik a csábításból jeles 16. epizódjában?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 20:12
 1/4 jázi1014 ***** válasza:

Valamiért(nem tudom miért) sír a karakterünk, és amelyik fiúval a legnagyobb az esély az ő vállán fogod kisírni magad

csabitasbol-jeles-illusztraciok.webnode.hu/illusztraciok-linkjei/a16-epizod/ itt meg tudod nézni :)

2013. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Castiel megbánt minket és annak fogunk sírni akinél 2. legnagyobb az esélyünk
2013. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De milyen rosszat csinálunk Deborával, hogy Castiel kiakad?
2014. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amber egy vödör vízzel akarja leönteni Debohrát (lehet választani, hogy hagyjuk hogy leöntse vagy nem hagyjuk) és sikerül is neki még ha megpróbáljuk megakadályozni is. Nos Amber és barátnői gyorsan elfutnak így mi keveredünk bajba. Ott lesz a vizes Deborah és minket hibáztat, az igazgatónő is annak a kis libának hisz, minket meg csak végig sem hallgat. Aztán Castielel próbálunk beszélni de ő is Deboráhnak hisz. És sírunk aztán azt mondjuk Castielnek, hogy idióta, majd sírva elfutunk. Aztán akinél a 2. legnagyobb az esélyed azzal kapsz egy képet. Én Kentines képet kaptam. Remélem segítettem. :)
2014. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!