Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó játékokat...

Tudtok mondani jó játékokat PC-re? (lent)

Figyelt kérdés

Persze tudom ez így kevés.


Az olyan jellegű játékokat szeretem, amik nem hétköznapiak, van bennük valami csavar. Például:


Empire Earth - Első ránézésre átlagos RTS-nek tűnhet, de nem az. Nem egy korszakban játszódik, nem is 4-ben, mint általában más RTS-ek, hanem 15-ben.


DooM 1,2 - Ez tényleg sima FPS csavar nélkül, de önmagában olyan nagyszerű, hogy nem kell hozzá semmilyen javítás vagy hasonlók.


Warcraft III - Egy kicsit RPG jellege van, mert sokat kell microzni a hősöddel. Ráadás csavar a fantasy téma.


The Darkness 2 - Csak néhány napja játszok vele, és egy kicsit úgy érzem, hogy a játék irányít, de maga a kialakítása tetszik: van egy jó sztorija, tehát nem a sima menj és ölj jellegű, ráadásul ott van maga a "Darkness" ami ad hozzá egy kis különlegességet.


Szeretem még a skill tree-s játékokat, de nem vagyok oda az RPG-ért és PLÁNE NEM AZ IJESZTŐ JÁTÉKOKÉRT (nekem már a Scratches és a Penumbra is annak számít, szóval kérlek megfelelő játékot mondjatok ilyen szempontból is).


Köszönöm előre is!



2013. dec. 14. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Specem:


8 GB RAM

Intel Core i5 3337U (1.8 ghz)

nVidia GF GT 720M

Windows 7


Még egyszer hangsúlyozom, hogy ne legyen ijesztő a játék. Tényleg ne.

Köszi.

2013. dec. 14. 23:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Rise of Nations Gold - Civilization és a hagyományos Age of stílus egyedi ötvözete, 8 korszakon keresztül.


Doom valóban jó magában is, de próbáld ki a Brutal Doom mod-ot hozzá, más élmény az egész.


Battle Realms - sok apró és nem annyira apró ötletet tartalmaz ami kiemeli a tömegből, mint pl. az egyedi termelési lánc, az interakció a környezettel, a yin/yang rendszer, stb. Szóval érdemes kipróbálni ha nem egy szokásos RTS-t akarsz.


Ha a Warcraft III az RPG és fantasy elemek miatt tetszett, akkor a Warlords Battlecry és a Spellforce sorozatra is vess egy pillantást.

2013. dec. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Freedom Force (kepregenyes rts, de van benne fejlodes)

Etherlords (kartyajatek tbs kornyezetben)

Puzzle Quest 2 (fantasy-s puzzle jatek, fejlodessel, varazslattal, fegyverekkel)

2013. dec. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment mindkettőtöknek zöld pacsi.

Jöhet még!

2013. dec. 15. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
a turok nevű játékot próbáld ki szerintem jó!
2014. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!