Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 3 London Misission...

Mass Effect 3 London Misission után miért dob vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég letöltöttem, a Mass Effect 3-at, nagyba játszok meg minden, marha fasza, csak hogy kb 2 napot szenvedtem a Londonos küldivel, meglett, erre egy csomo kinyomhatatlan hülyeséget végignéztem, és visszadob, 1-2 küldivel előbbre..:D Ez mi? Ja, amugy a újabb fegyverekkel is eltűntek meg minden.. Ennek így kell történnie, vagy valami hiba? Ha valaki tud valami megoldást, vagy találkozott valaki még ilyennel, akkor legyen szíves valami megoldást írjon.

Előre is köszönöm:)



2013. dec. 15. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ööö, az a játék vége xD csak azért dob vissza, hogy megcsinálhasd a befejezetlen mellékküldiket. Ha új játékot akarsz kezdeni a jelenlegi kariddal, akkor menj a menüben az New game\Import ME3 Character menüpontba :D
2013. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!