Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rocksmith 2014 Edition + Real...

Rocksmith 2014 Edition + Real Tone kábel Xbox360-as játék tapasztalatok, árak, beszerzési források, vélemények?

Figyelt kérdés

Akinek van ilyen játéka:

- Mennyire elégedett vele, mennyire azt kapta, amire számított?

- Hol vette és mennyiért?

- Mit tartalmaz a csomag?

- Milyen gitárral használja?

- A gitáron és a kábelen kívül kell-e még valami a játékhoz?

- Csak a hozzácsomagolt "Real Tone" kábellel lehet használi vagy vannak egyéb lehetőségek is?

- A PC-s verzió is ugyanazt tudja mint az xboxos? Ahhoz milyen kábel kell?


Az interneten rákeresve mindenhol 16-17000Ft között látom ezt a csomagot, amihez még posta/futár költség is társul... vagy utazgatás a boltba.

Szóval nem bánnám, ha javasolnátok olyan beszerzési forrásokat, ahol esetleg mérsékeltebb áron sikerülne hozzájutni. :)



2013. dec. 15. 10:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval nincs itt a GYK fórumon olyan gitáros, aki ezzel az xbox360-as játékkal is szokott muzsikálni? :(((
2013. dec. 16. 08:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nekem megvan a játék.


- Mennyire elégedett vele, mennyire azt kapta, amire számított?

Teljes mértékben elégedett vagyok vele. Rengeteg jól kidolgozott és oktató játékmód van benne. Bár azt meg kell jegyezni hogy kottát és tabulatórát írni és olvasni nem tanít (meg még pár kisebb dolgot). Viszont a gitározás alapjainak elsajátítására a lehető legjobb mód.

(Ide annyit megjegyeznék hogy elég kevés alap szám van benne, és a jobbakat külön kell bele megvenni)


- Hol vette és mennyiért?

Én használtan vettem meg PS3-ra a régi verziót. A 2014-eset meg PC-re szerezem be kábel nélkül. Viszont ugyanaz a kábel minden platformon működik.


- Mit tartalmaz a csomag?

Több csomag érhető el. Van egy ami kábel nélkül, csak a szoftvert tartalmazza (azoknak akiknek van kábelük korábbról). Van egy sima ami kábellel együtt jár, és van egy olyan kiadás ami tartalmaz egy gitárt és a szükséges dolgokat.


- Milyen gitárral használja?

Én egy átlagos elektromos gitárral használom. Nem a legolcsóbbal, de nem is nagy értékűvel.


- A gitáron és a kábelen kívül kell-e még valami a játékhoz?

Pengető kell és kitartás.


- Csak a hozzácsomagolt "Real Tone" kábellel lehet használi vagy vannak egyéb lehetőségek is?

Eredetileg CSAK a Real Tone kábellel lehet használni, de mivel az a kábel csak a hangot viszi át amit egy hangfelismerő szoftver ismer fel ezért vannak olyan törések amik egyéb kábelekkel is lehetővé teszik a játékot (nekem eddig 1-se működött, de van aki azt írja hogy igen)


- A PC-s verzió is ugyanazt tudja mint az xboxos? Ahhoz milyen kábel kell?

Pontosan. Annyi tér el hogy billentyűzettel irányítod és nem az XBOX Live-on tudsz extrákat venni. Nekem a PS3-as kábel tökéletesen működik PC-n.


Én használtan vettem a régit mikor még olyan árkategóriában volt mint most az új. Akkor 6000ft-ért szereztem be. Nézz körül a neten.

Remélem tudtam segíteni :D

2014. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyon részletes válaszodat.

Időközben (karácsonyra) már megvettem a fiamnak ezt a játékot, és tényleg nagyon jó portéka, de amit írtál hasznos lehet másoknak is, akik esetleg még csak szemeznek ezzel a játékkal.

Annak is megéri aki még csak tanulgat gitározni, és az is élvezni fogja, aki már nem kezdő.

Még egyszer köszönöm. Ment a kicsi zöld jel. :)

2014. jan. 14. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!