Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet valahol ingyen játékot...

Lehet valahol ingyen játékot kapni az x-boxra?

Figyelt kérdés
Még nincs ki csippeltetve, de nem is lesz és szeretnék valahonnan játékot letöltenin rá csak nem tudom hogy van-e egyáltalán.Előre is köszi a válaszokat!Légyszi ha találtatok az oldal teljes nevét írjátok le. Kösziiiii!:)
2013. dec. 15. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán érted a csippelés lényegét...arra jó hogy írott cd-s játékokkal is játszhatsz...szóval ha lehetne csippelés nélkül is ingyen játékhoz jutni akkor senkise csippeltetné ki mert mi értelme? szóval ilyet sose fogsz találni :D (sajnálom hogy egy világot törtem most benned össze :D)
2013. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oldalt nem tudok, de ezek a játékok mennek "szűz" konzolon is:


Serious Sam 1st és 2nd Encounter

Alien Breed 1, 2, 3

Doritos Crash Course


Valamint ingyen demókat leszedhetsz egyenesen a box-ra Live-ról. Nem kell hozzá Gold előfizetés.

2013. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én sem hittem igazán hogy találok ilyet, de azért jó lenne ha... :)
2013. dec. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!