Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tetszik nektek a GTA,...

Hogy tetszik nektek a GTA, X-Box 360-on?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az alábbiakra:

- FPS?

- Grafika?

- 80 - 100 játékóra után is találkoztatok-e új dolgokkal?

- Meg ezek a spawnolások, hogy néha néha akkor tölt be 1-1 tárgyat a játék, mikor már majdnem ott vagyunk!?

/Tudom, PS3-on kicsit jobban fut./ :D



2013. dec. 15. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
GTA V, bocsánat ezt kihagytam!
2013. dec. 15. 18:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a gondom vele, hogy csak 720p-ben lehet játszani a játékokkal, így a fullhd-s monitoron elég csúnyácska minden játék, de bele lehet törődni. :D Nekem semmi gondom vele amúgy. Talán a multiban találkoztam új dologgal, PS3-on vagyok, de nem hiszem, hogy grafikailag nagyobb különbség lenne..
2013. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, +! köszi! :D
2013. dec. 15. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit le vagyok maradva,szóval én a gta4-et kezdtem el tolni :D de az nagyon tetszik,gondolom hogy az 5 is fog,de elvagyok a 4-el is most sokáig szerintem :D
2013. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Baromi jó a gta v. Mind a grafika, mind a játékélmény.

Hát én szerintem 250 óra játék után is találok új dolgokat. Akkora a terület, hogy szinte nem lehet bejárni.

Jobban fut ps3-mon? Tökéletesen fut xbox 360-on, ennél nem tudom hogy lehet jobban futtatni egy játékot...

2013. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-Meg van csinálva a folyamatos 30 FPS, de ha valami hatalmas robbanás van (10-15 üzemanyagos kamion robban szűkebb helyen) óhatatlanul is leesik az FPS

- Grafika az gyönyörű (grafikájánál azt is figyelembe kell venni h sandbox)

- Igen

- Azt már javították :)

2013. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja hát igen, nyilván hogy nyitott terű így számít persze. köszi nektek, ment a plusz!
2013. dec. 20. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!