Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kaptunk egy használt Nintendo...

Kaptunk egy használt Nintendo Ds lite-ot. Nem tudom hogy kell rajta elindítani játékot. Van benne egy TouchMaster. Tudnátok segíteni? A bejelentkező képernyő után kiírja, hogy Pictochat és Ds Download play. Hiába indítom el a letöltést csak keres?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 20:55
 1/2 Krisipoke ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi az a TouchMaster, de mi sem egyszerűbb a játék elindításánál: beleteszel egy kazettát, és rámész az ikonjára (középen fent). Tehát pl. ha beleteszed a New Super Mario Bros. játékot, akkor fölül lesz egy Mario-fej, és mellé lesz írva a játék címe.


A Download Play arra való, hogy egyes játékokban a többjátékos módot 2. kazetta nélkül be lehessen hozni. Pl. ha Mario Kart DS játéka van az egyik embernek, és rámegy a többjátékos módra, akkor ha te rámész a Download Play-re, akkor tudsz vele multiban játszani úgy, hogy nem kell, hogyn neked is meg legyen a játék - tehát egy "2. gamepad" lesz a konzolból a játék erejéig. Persze ha vége a menetnek, már nem játszható tovább rajta a játék.

2013. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a segítséget! :-) A touchmaster kârtyán 26 jàték van, ez nem indult, nem is làttam az ikont a kielzőn. Beàllítottam valamit, hogy ne automatikusan hanem kézzel induljon és ìgy mâr mùködik. De most màr azt is tudom, hogy mire jó a letöltés. Hála Neked! Köszi
2013. dec. 18. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!