Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kik a legjobb PÓKERjátékosok...

Kik a legjobb PÓKERjátékosok világszerte? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés

Különböző pókertípusokban(Pl.: Hold'em, stb) szeretném tudni, hogy kik a világ legjobbjai országszerte, rangsorolva!

Lehetőleg olyan írjon, aki ért hozzá és tudja, megtenné csoportosítva, rangsorolva..

Neten egész nap keresgéltem, de össze vissza van fent minden, nem találtam úgy, ahogy megérteném, kusza.. Párom

nagyon szereti a pókert, neki szeretnék kicsit kedveskedni. Vettem neki egy póker könyvet karácsonyra és én is szeretnék erről tudni. Ezért érdekel! Előre is köszönöm a válaszadóknak!



2013. dec. 16. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy a legjobb pókerjátékosok, ez egy ilyen délibáb amit kényszeresek kergetnek azért hogy a függőségüket megmagyarázzák saját maguknak.

Ha a párod belemerült a pókerbe azt javaslom ne jutalmazd, inkább büntesd, zárd be a szekrénybe vagy ilyesmi.

2013. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pbiker válasza:

Szia, en pokerezek es mar megneztem tobb ezer oranyi pokert a neten.

A poker egyik ma is elo legendaja: Doyle Brunson - tobb konyvet is irt a pokerrol, egy szeretheto idos bacsi, aki fiatal kisrac kora ota jatszik.

Szinten irt konyveket Gus Hansen is.


Daniel Negreanu es Phil Laak showman-ek. Egyreszt nagyon tudnak jatszani, masreszt dumalnak is az asztalnal. Erdemes lehet megnezni Daniel honlapjat, neki van egy pokerakademiaja is, konyveket nem ismerek tole, de biztos krealt mar dogokat. Az o honapja nagyon jo.


Talan a legjobb jatekosok: Tom Dwan, Phil Ivey, Antonio Esfandiari, Eli Elezra, Chirs Fergusson, Alan Cunningham, Chris Moneymaker, Mike Matusow, Elky Grospellier.


Rangsoloni nem lehet oket. Talan Tom Dwan a szavazasok alapjan a legjobb, en is ra szavaznek, de van egy rakas amator, akik bajnoksagokon igen szep jatekkal jutnak tul akar a fent emlitett jatekosokon is. Meghat rajtuk kivul meg van egy rakas.


Youtubeon egy csomo pokeres video nezheto:

poker after dark evadjai

EPT poker champinship evadjai

high stakes poker evadjai

aussie millions tournament evadjai

million dollar cash game evadjai

pokerstars epizodok


stb.

Ezek egyenkent evadonkent 10-20 ora jatekfelvetelek.


Egyebkent ok alapvetoen mind 'holdem-eznek, de a tobbi tipusu pokerbajnoksagon megfordulnak.

2013. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

r3d4me: Csak hogy tisztázzuk a helyzetet, barátom tudja. egyáltalán nem 'kényszer kergető', főleg nem függő! annó munka után játszott, ez foglalta le, de 1,5 éve, mióta együtt vagyunk nem játszik, mert megmondtam neki, h unom, h folyton játszik és ha buk, akkor meg azt hallgatom. Végül egyáltalán nem játszott. De mivel tudom, hogy szereti, szeretném h játszon újra, mert szeretem látni az arcát, amikor játszik vagy az örömét, amikor nyer! szóval szögezzük le: miattam hagyta abba és én segítek neki, hogy újra önmaga legyen!


Kedves pbiker: Nagyon szépen köszönöm, nagyon jó, átlátható és hasznos számomra amit írtál! Azt hiszem nekem még van mit tanulnom erről, csak a póker alapjait tudom. De megéri, ha majd látom párom arcát, amikor meghallja, h mit tudok :)))) mégegyszer köszönöm szépen!! :)

2013. dec. 17. 02:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia.

ranglista élő versenyes nyereményekről:

[link]


ez pedig az online nyereményekről:

[link]

2013. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb játékosok szerintem Tom Dwan(durrrr), Phil Ivey és Viktor Blom(isildur1).
2013. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :))
2013. dec. 18. 21:04
 7/9 Balanus_concavus válasza:

A WSOP karkötők száma is eléggé mérvadó, így ez alapján is lehet egy listát összeállítani a legjobb játékosokról.


[link]

2014. jan. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban a WSOP karkötő nagyon sok játékos álma, de azt hogy valaki sikeres pókerjátékos akár online akár élőben nem ez határozza meg.Ez tipikusan egy státuszszimbólum. Rengeteg profi pókeres "gürcöl" akár napi 8-10 órában és mégsem a karkötő motiválja őket hanem a nyeremény.Hogy jobbak legyenek a többieknél és elnyerjék a pénzüket.
2014. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Balanus_concavus válasza:
Azért akinek van karkötője, azt már bátran nevezhetjük sikeres játékosnak, a legtöbb karkötővel rendelkezők pedig egyértelműen a legjobbak közé tartoznak, legalábbis véleményem szerint. Persze tény és való, hogy a pókerben az eredményesség mérésének eszköze a pénz... de van azért átfedés a linkelt listáink között.
2014. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!