Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti wowon a szerepjáték...

Eredeti wowon a szerepjáték szerveken kötelező az angol nyelv használata?

Figyelt kérdés
sosem voltam ilyen szerveren de azt hallottam hogy aki tényleg szerpejátszani akar annak kötelező betartani pár szabályt pl tilos a túlzott szleng használat, stb de honnan tudják hogy valaki szlenget használ pl németül vagy éppen magyarul ír? sehonnan
2013. dec. 17. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze minek írnál úgy, ha a többiek nem értik?
2013. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg valszeg van hun chat is, amugy eléggé kihaltak az RP szerverek, sima szerverrel jobban jársz ilyen téren, több az ember, ráadásul nincs is megkötve hogy hogy beszélhetsz, na persze kivéve, hogy general on illik a szerver nyelvén beszélni, pl BS-en ez volt az egyik ok amiért mindenki otthagyta, mert rengeteg magyar magyarul beszélt a generalon az angoloknak meg nem tetszett.
2013. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rp szervereken, a közösség kialakítja a közös nyelvet. Értem ezalatt, hogy a Franciák által teletömött szerveren, nem fognak angolul írni. Külön chaten kell magyarul beszélgetni, ha ott akarsz Magyarul játszani.
2013. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rp szerverek elhiszem hogy kihaltak, de annyian biztos vannak rajtuk mint 1 törtön...
2013. dec. 18. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kihaltak az rp-szerverek :D a Moongladen nagyon sokan vannak és van az alliban egy kis csoport magyar is. Igen nem árt tudni ahhoz angolul, mert ott elég komolyan veszik. Nézik a névhasználatot is, hogyha nem felel meg a szerepjátékos világba nem illő akkor jelentenek.. Ugrálni sem szoktak feleslegesen meg ilyesmi :) Mókás, ha valaki szereti az ilyesmit, én egyszer kipróbáltam. Egyébként nem kötelező az angol, ha van saját guilded akikkel tudsz a saját nyelveden játszani. Szlenget is használhatsz ha a karaktered jeleméhez az illik... Pl az undeadek szeretnek pöszén, sziszegősen beszélni, mert ez illik az imidzsükhöz... szóval bele élik magukat a játékba, de ez tényleg csak annak szórakoztató aki komolyan veszi :D ... és persze van társasága
2015. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!