Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezzel a konfiggal mennének a...

Ezzel a konfiggal mennének a mostani Játékok pl. ac4 bf4 cod ghosts nfs rivals. Proci:Intel core i7 920, Ram:6GB, vidikártya:nvidia geforce gt 520. MAXON vagy MEDIUMON menne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 20:36
 1/5 anonim válasza:
Szerintem simán. Az egyik haveromnak hasonló gépe van és max settingsen tolja az (általában) új játékokkal. :)
2013. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
39%
Lowon sem.A gt 520 nagyon gyenge vga.Nézz róla teszteket.Nagyon gyenge!!!
2013. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki egy istenf_sza teszten nyáladzik b_zmeg!! Képzeld el, hogy játszottam a CoD BO-t egy beépített Intel 4500 HD-val hülyegyerek!! A tesztek parasztvakításnak vannak kitalálva.
2013. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez kost komoly ? Egy ennyire sz@r vga-val te biztos hogy nemfogsz játszani. Ha megvetted a gépet úgy 200k-ért akkor a prasztvakitás áldozata vagy. Alapbol a gép ára aránytalan az alkatrészek szintén. Ezen a konfigon én mondom hogy még a world of tanks se megy el .normáli
2013. dec. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keep calm grandpa. :))
2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!