Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Prince of Persia Warrior...

A Prince of Persia Warrior Within-ben én miért öltem meg Kaileenát és ott vége lett a játéknak?

Figyelt kérdés
Miért nem a Dahakával küzdöttem meg?

2013. dec. 19. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem gyűjtötted össze az összes élettöltőt. Ha ezt megteszed, a teremben, ahol a homokóra van, megjelenik a vízkard, amivel már meg lehet ölni a Dahaka-t.
2013. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jaa, értem ott ahova berakom azt az amulettet és nő az életem amikor vissza rakom. De azok el vannak rejtve és a 3. rész is úgy kezdődik hogy Kaileena a hajón van velem.

Most akkor vigyem ki újra csak ezért?

2013. dec. 19. 12:54
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2013. dec. 19. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha betöltesz egy korábbi mentést. Azt hiszem, mindegyikhez el lehet jutni később is.
2013. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A játéknak két befejezése van:

- A rendes befejezés akkor jön elő, mikor felkutatod és begyűjtöd az összes erőnövelőt. Ekkor megkapod a legerősebb kardot, a Vízkardot, amivel már szembeszállhatsz a Dahakával, legyőzöd, majd végül lelépsz a csajjal.

- Az alternatív befejezés értelemszerűen akkor van, mikor nem gyűjtöd össze az összes erőnövelőt. Ekkor a játék végénél Kaileenával küzdesz meg, legyőzöd és agglegény maradsz.


Egyébként, ha játszani akarod a Dahaka elleni finálét, de nincs kedved az elejétől végigtolni megint a játékot, akkor elég, ha letöltesz egy mentést, bemásolod a megfelelő helyre, majd kiválasztod az utolsó pályát. [link]

2013. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az alternatív befejezés értelemszerűen akkor van, mikor nem gyűjtöd össze az összes erőnövelőt. Ekkor a játék végénél Kaileenával küzdesz meg, legyőzöd és agglegény maradsz."


Ehhez a befejezéshez nyugodtan össze lehet szedni az összes élettöltőt, a lényeg, hogy a vízkardot nem kell elvenni.

2013. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy ha összegyűjtöttük az összes erőnövelőt, akkor nem lehet kikerülni a Vízkard felvételét, ugyanis, amikor belépsz a csarnokba - ahol a homokóra van -, akkor automatikusan elindul egy videó, amiben a herceg felveszi a kardot, kicsit próbálgatja, majd tovább megy...
2013. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki lehet. Nem a terembelépés indítja az átvezetőt, oda kell menni a kardhoz. Én mindig így csináltam végig, ha azt a befejezést akartam előhozni.
2013. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. :) Most végignéztem egy videót, és valóban, csak akkor kapjuk meg a kardot, ha odasétálunk közelébe. :)


Valószínűleg, nekem csak azért nem tűnt fel, mert miután az összes rejtekhely felkutatása már lezsibbasztotta az agyam, a mágikus kard látványa, valahogy úgy hathatott rám, mint egy rovarra a barátságos fény látványa, és csak arra tudtam koncentrálni, hogy most végre elp*csázhatom ezt a zárt osztályról szökött, éjszakának öltözött elmebeteget, aki mindig csak velem akar fogócskázni. :D

2013. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,

megcsinálom a mentéses trükköt és megölöm a Dahakát

2013. dec. 19. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!