Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok Runescape-hez hasonló...

Tudnátok Runescape-hez hasonló játékokat mondani?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat RS-eztem,de elcseszték az egész game-t. Most van a Runescape 3,ami tök gagyi lett. Azt szerettem a játékban,hogy azt csinálok,amit akarok és soha nem lehetett megunni,olyan sok dolog volt benne. Kipróbáltam Tera-t, mindenki azt istenítette,hogy hűdeleszopodmagadhameglátodagrafikáját, de annyiból áll az egész,hogy felveszem a küldit,ölök,boss,insta, és ez így körkörösség szerűen folytatódik,magyarul Monoton. WoW-ot is kipróbáltam(tört szeró),de az meg kegyetlen sok pénz eredetiben,és azért annyira nem is jött be,mint RS, bár kétségtelenül jó féle játék.

Manapság meg már csak ilyen Kelet-Ázsiai játékokat dobnak ki s piacra,mint pl Cabal,C9,Tera. Szóval valaki nem tudna,egy olyan játékot mondani,ami Runescape-hez hasonló módon nagyon változatos,érdekes,történet is van ,bossozni is lehessen,de ha úgy tartja kedvem akkor csak halászni,bányászni,házat építeni és még sorolhatnám estig,hogy mire lennék vevő.



2013. dec. 19. 15:44
 1/2 anonim válasza:
Hello nem csak Rs3 van.. van OldSchool rs is.. játsz azzal.
2014. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trind5 válasza:
Próbáld ki az Eldevin-t. Free to Play Steamen. Hasonlo a rendszere a Runescapeéhez. Nekem bejött ;)
2014. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!