Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek elfutna a gépemen...

Domi515 kérdése:

Szerintetek elfutna a gépemen 4gb rammal és 2.2ghz Inter core 3 procival az Assassin's creed 3?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megérhet egy próbát. A RAM az elég hozzá, a proci viszont elég gyenge ehhez a játékhoz. Azt tudom, hogy Intel Core I3-on már el fut low-medium beállításokon 1280x1024-ben, de természetesen ez függ a videokártyádtól is.

Szerintem a biztonság kedvéért azért próbáld ki törtön mielőtt megvennéd! De vigyázz mert, az első 20-30 perc nem elég, hogy megtudd hogyan fut a gépeden, elég csalóka. Ha viszont a városban megvan a számodra elegendő FPS szám, akkor más helyeken sem lesz gondod.

2013. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elvileg az i3-as HyperThreading technológiával készül. Ez egy olyan technológia, ami lehetővé teszi, hogy egy magon két szál is fusson.

Csak nem tudom milyen a modell.

2014. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!