Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben meglehet ölni a...

Skyrimben meglehet ölni a bérgyilkosokat? Mert nem akarok csatlakozni hozzájuk és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk megtámadod?
2013. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Csak akkor tudja megtámadni ha már megtámadták, de akkor is csak azt az egyet max. kettőt, az egész Sötét Testvériséget nem. De miért nem akarsz csatlakozni? Olyan jól fizetnek. XD Amúgy itt a megoldás, de szerintem rossz döntés: [link] Mellékesen én most vagy 200.000-es vérdíjjal mászkálok sárkánycuccban, maxos üvegpöröllyel és gyakorlatilag nincs ellenfelem. Ezalatt azt értem, hogy bőven van ellenfél, de esélyük nincs. Így senki nem akadályoz meg az Éjanyától kapott feladatok elvégzésében.
2013. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

végülis igaz de már 4re játszom végig a magyarosítás miatt és csak gondoltam hogy meg lehet e csinálni de akkor nem.

lenne még 1 kérdésem hogy a Heavy páncélnál a daedric páncél szetnek tobb a védelmi ponta és a sárkány a jobb?

az tudom hogy a light páncélnál a sárkány a legerősebb de heavynél is??

2013. dec. 21. 00:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp meg akarod ölni őket, megteheted, ahogy a linkelt oldal is írja. A daedrikus nehéz páncélnak nagyobb a védelme, mint a sárkánynak, de a daedrikus páncélt a sárkánnyal ellentétben nem lehet korlátlan mennyiségben készíteni.
2013. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a daedrikus páncélt is lehet korlátlan menyiségbe csinálni csak venni kell EBONY-t meg Daedra heart-ot
2013. dec. 21. 13:29
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy akkor a KATARIAH nem is fog jönni ha megöltem a bérgyilkosokat??
2013. dec. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!