Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most már csak PS3 super...

Most már csak PS3 super slimet gyártanak?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam angolul, hogy az első ps3 konzolt már nem gyártanak, a második ps3 konzolt sem gyártanak. Ezt olvastam a wikipédián. Szerintetek ez igaz ?

#PS3 #gyártás #Nem gyártanak #Super slim.
2013. dec. 22. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz és szerintem teljesen érthető. Mi okból gyártanák ma is a régi szériákat, amelyek sokkal megbízhatatlanabbak voltak?
2013. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# ez így nem teljesen igaz...

Az érthető hogy a fat ot nem gyártják az sárga ledes volt, de a 2000-res slimeknek semmi bajuk sem volt...

(3000-res szériának semmi értelme nem volt hogy kiadták)

4000-res nek meg annyi értelme van hogy kevesebbet fogyaszt...


Kérdezőnek:

Persze hogy igaz, pspből is csak e1000-rest kapsz ami a legrosszabb modell.

2013. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

PS3-ból már csak Super Slimet, Xbox 360-ból már csak E-t gyártanak

egyébként az eredeti Fat modellek persze hogy nem gyártják már de a PS3 Slim-mel és az Xbox 360 Slim-mel semmi gond nem volt már, a Super Slim és az E lényegében ugyanaz csak más dizájnnal (illetve a Super Slimből kivették az "lemezevő" részt)

2013. dec. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*modelleket

*a

2013. dec. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TaKy99 ***** válasza:
#3 A 3000-es szèriát nem javítás, hanem költségoptimalizálás miatt adták ki. Azaz a 3e-est olcsóbb alkatrészekből gyártják.
2013. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
^ja azt tudom, azért nincs már benne például "lemezevő"
2013. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!