Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti melyiket választanátok a...

Ti melyiket választanátok a karácsonyfa alá: PS4 vagy X1?

Figyelt kérdés
(persze ha lehetne)

2013. dec. 22. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

X1


A jelen ps4 exclusivok közül egyik sem érdekel.

A Dead rising és Ryse viszont annál inkább.

2013. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen állás alapján én egyiket se még nincs olyan játék ami érdekelne, majd ha jön final fantasy XV, akkor azt fogom venni amelyiken jobban néz ki :D
2013. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
PS4...vagy PC
2013. dec. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

PS4

Xbox csak idegesítene hogy nem magyar a menüje,ami azért gáz mert bonyolultabb mint a PS4,eg zavarna az is hogy semmi nem működne Magyarországon :) Sőt még a hangalapú irányítás is eléggé tré mert csak angolul érti meg,az is csak az Amerikai angolt mert az Angliába is nagy probléma van ebből hogy nem érti meg elég sokszor amit mondanak neki az akcentus miatt.

2013. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért, a PS4 magyar és érti a magyar parancsokat? O.o

Ne haragudj, ha félreértelmeztem, de így jött le.

Mellesleg, ha ez igaz, akkor én dobok egy hátast. :D

2013. dec. 23. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 igen, de hallottál-e róla hogyha Xbox One multizás közben Skype-olsz és káromkodsz akkor letilt a konzol az adott játékról 24 órára :D

legalábbis ha angolul káromkodsz, magyarul nyugodtan lehet k**** anyázni meg minden :D

2013. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,te hülye vagy már bocs

PS4 nem magyar,csak amint írtam könnyű kezelni angol tudás nélkül is,nem PS4 nem érti a parancsokat de azt is írtam hogy EZ IDEGESÍTENE BAZ DMEG HOGY NÁLAD NEM MŰKÖDIK,DE PS4-BE ILYEN NINCS,AMI PEDIG NINCS AZ NEM IDEGESÍT!

Így is szar napom volt,ne idegesítsél fel :D

Viszont továbbra is PS4,X1 nagyon is PC akar már lenni konzol létére,de minek ha az emberek többségénél van valamilyen számítógép ami jó pl Skype-ra meg internetezésre,nálam egy konzol maradjon konzol mint a PS4

PS4 többet is tud ezért mert pl jobb grafika,számomra jobb kontroller de tényleg.

2013. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jólvan, na azért. De ki tudja, lehet lesz benne 1-2 év múlva egy magyar nyelvi frissítés. Még annyi, hogy a PS4 is felismeri a hangparancsokat (ha van kamera) - arra viszont várhatjuk a magyar frissítést. xD

Továbbra is kíváncsi lennék, hogy ti melyik konzolt fogadnátok szívesen. Én a PS4-re szavazok, de nem akarom megbánni, ha vennék (és nem a másikat vettem meg).

2013. dec. 23. 21:32
 9/10 anonim válasza:

X1 gyors xboxosok számára halál egyszerű ja és angolul mellesleg ennyit mindenki meg tudott már tanulni....

De sztem aki eddig xboxot használt az ne vegyen Ps-t és ugyanez fordítva :))

2013. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
X1-et ne vegyél mert nincs live X1-re magyarországon :) Csak ahol kiadták hivatalosan.
2013. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!