Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Egyetemi évek telepítés...

Sims 3 Egyetemi évek telepítése és crackelése Sims 3 alapjátékhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Van egy Sims 3 alapjátékom és le szeretném hozzá tölteni az Egyetemet. Már többször is próbáltam, olvasgattam, h kell crackelni, meg minden... De nem megy. Lehet, hogy én vagyok túl béna. xd

Nem nagyon értem, valami ilyesmit vettem le az egészből, amit egyszer meg is csináltam:


Letöltöttem torrenttel, telepítettem. A Szg-ben a CD-ről a Games/Bin mappából átmásoltam a fájlokat az alapjáték Games/Bin-jébe.

Éés. Ennyi. Aztán elindítottam a játékot, és vagy azt írta ki a városválasztásnál, hogy "rakjam be a lemezt" vagy "lemezhitelesítés sikertelen".


Szerintem valamit nem jól csináltam.. xd

Ha valakinek van ideje, akkor légyszi, leírná nekem lépésről lépésre, hogy mit csináljak?

(Ja és, ha lényeges lenne: az alapjátékhoz van még egy szintén eredeti Éjszakai élet kiegészítőm.)


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! ^^



2013. dec. 23. 00:34
 1/3 anonim válasza:
üdv ez nem ide tartózik de meg tudhatom hogy honan töltöted le a sims3 egyetemi éveket honlap link ha van elöre is köszönöm válaszod:D
2014. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem az a baj hogy a crak nem a hoz a fissitésü launcher-hez.
2014. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
való
2014. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!