Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen PEONZÁT vegyek?

Szsziszi001 kérdése:

Milyen PEONZÁT vegyek?

Figyelt kérdés
Hát nem vagyok nagyon jó, éppen ki tudom pörgetni. szval kezdő vagyok.Milyet vegyek?és milyen árba van?Előre is köszi :)

2013. dec. 23. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó neked egy kezdő peonza is, az ORION, az 1000Ft, szóval nagyon megéri. Ha már jobb leszel, vehetsz kobrát, 2-3ezer forintért.
2013. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem még az elején sokat fog kapni az a peonza a gyakorlásod miatt , ezért erősebbet ajánlok pl : King cobra

vagy sima cobra . King cobra baromi erős és nagyon sokáig pörög. Én gyémántal , kezdtem erős , jól pörög választhatsz.

2014. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Cobra ezt tudom ajánlani erős és király. Én is kezdő vagyok és kobrával indítottam most pedig kaptam egy king cobrát . Az azték is jó én most arra gyűjtők...
2014. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tmatel válasza:
Nekem az első az Orion volt szerintem az Orion kiegyen súlyoztottabb min az összes többi Peonza együtt véve ÉN VERSENYEKET IS NYERTEM VELE ... az elmúlt napokban vettem cobrat-t 2 nap alatt eltört és nem is nyertem vele az Orionnal már Ponza PRO vagyok :D
2014. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 link23 válasza:
azt hogy eltörted a kobrát 2nap alatt de az orion megvan régen és a cobrával versenyt se nyertél
2016. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 link23 válasza:
A king cobra sz@r egyszer hétalvóztam odament valaki rakétázot vele 3 méter magasra leesett a betonra kitört belőle a karika alatt egy darab ami elég mély az anyag vastagságának a negyede szélessége akkora mint a tetőtartó izé magassága fele a a mélységének és az egyik tetőtartó izénél
2016. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 link23 válasza:
Történt azóta sz@rul pörög
2016. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!