Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek jó játékokat, mint a...

Ismertek jó játékokat, mint a The Walking Dead vagy a The Wolf Among Us?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy mennyire megtetszettek ezek a játékok. Tudom, hogy pont ilyet nem lehet mondani, mert az nem Telltale games lesz, de ha tudtok hasonló kreatív, drámai, lebilincselő történettel rendelkező játékot akkor várom az ötleteket. Végülis ezt így kár kijelenteni, hogy milyen legyen, mert így az RPG-k is beletartoznak, ezért csak azt kérdem, hogy tudtok ezekhez a játékokhoz hasonlókat?
2013. dec. 23. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A Telltale-nek van még pár hasonló játéka. Back to the Future, Jurrassic Park, Wallace & Gromit, Sam & Max.
2013. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ismerek olyat, hogy Psychonauts. De ebben nem a döntéseid alapján alakul a történet. Egyébként az én top hármamban benne van, és ilyen furcsán meganimáltak a karakterek.
2014. jún. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!