Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb sims3 island...

Melyik a legjobb sims3 island paradise, generations, university, pets, late night, in the future?

Figyelt kérdés
sorba irjátok le a legjobbtola legroszabbig.....
2013. dec. 24. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem játszottam a late night-tal, in to the future-ral, de az olvasottak után:

1. Island Paradise - Nagyon szeretem! Egyszerűen minden van benne.

2. in to the future - Bár így videókat nézve egy idő után lehet nem lenne számomra nagy szám

3. late night - Egyszer játszottam vele (ismerősömével) és szerintem ahhoz képest sok ruha érkezett. Ötletese.

4. generations - Csak mert ez olyan, mint az évszakok. Megismered és utána már ilyen "mellék kieg". Olyan, ami jó ha van és alapszerű.

5. university - Ha jól tudom rövid ideig lehet az egyetemen, ez nem igazán tetszik.

6. Pets - Mindenki lehúzza. Valahogy nincs kedvem hozzá, pedig állatbarát vagyok! Ezt is a mellék kiegészítőkhöz sorolnám.


Remélem segítettem!

2015. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még akkoris ha régi a kérdés* (másoknak)
2015. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!