Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a dota 2 és lol őrület...

Mi ez a dota 2 és lol őrület mostanában?

Figyelt kérdés
Csak szerintem ratyi mindkét játék? Csak az agyamat baszta fel állandóan, és ráadásul egy meccs 40 percig tart, amit nem értem hosszú távon hogy lehet kibírni.
2013. dec. 24. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem mostanában már 2-3 éve nagyon nagy népszerűségnek örvendenek. Sőt több ismerősöm már 5 éve lol függő. Gondolom azért mert jó játék. Szerintem is szar de hát na nem mindenkinek jöhet be attól még durván jó ha ennyi rajongóik vannak.
2013. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem, mert olyasmik, mint egy RTS, de én egy igazi RTS-hez hülye vagyok (microval néha bajban vagyok dotában), így maradnak ezek, mindkettő sokkal könyebb. Én leginkább azt élvezem benne, ahogy fejlődök, egyre jobb játékos leszek.


Ezen felül ingyenesek, és elég könnyű belejönni (főleg a lolba).

2013. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hallottal mar olyanrol kerdezo hogy: izlesek es pofonok?

attol hogy szerinted ratyi mag masnak tetszhet, es ugyanugy a te kedvenc jatekaidra is mondhatja valaki hogy ratyi...

2013. dec. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!