Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feed the Beast 1.6.4 Dirwolf20...

Feed the Beast 1.6.4 Dirwolf20 leállás?

Figyelt kérdés

SZiasztok! Játszani szeretnék Feed the Beast Direwolf20 1.6.4-el, de sajnos valamiért nem jó. Törtet használok. Elindítom a launchert, és itt az első Direwolf ikonra megyek rá, mert csak ez a Direwolf20 modpack 1.6.4, ami itt nekem szintén hiba, mert itt a modpackek közül kb felülről a 9. modpacknek (az is Direwolf20) kellene 1.6.4-esnek lennie. Na szóval: RÁm,egyek az első modpackra, elindítom, LEtölti a modokat, meg amit le kell töltenie, aztán mikor kész, elindulna akkor a Consol gyorsan irkál valamit és kilép a launcher, aztán a Consol.

Ennyit csinál! Később csinálok róla Videót, felteszem youtubera, és kilinkelem! Reéle tudtok segíteni,mi lehet a gond! Előre is köszönöm!



2013. dec. 25. 09:44
1 2 3
 1/22 Br3nor ***** válasza:
Milyen verziós Launchert használsz? 1.3.2 a legfrisebb ajánlott azzal próbálni. A 9. modpack az 1.5.2-es Direwolf20 ezért van külön, szóval az nem hiba tényleg kettő van és az első kell neked. Ha a friss launcherrel se megy akkor dobd fel valahova a crash-logot és belenézek
2013. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1.3.0-val próbáltam! AZóta belépett, jólett,de msot ha berakom Nariék configját (Mert úgy szeretnék játszani mint őpk a második évadban. Itt a link a cofighoz, videóhoz és egyébként mindent úgy csinálok ahogy Nari: http://www.youtube.com/watch?v=NWb4kfo_Fx8 Jah és neki az a modpack ami nekem 1.5.2 ,az neki 1.6.4), akkor elindul és kiírja a minecrfat, hogy duplán vannak bent a modok. Ha deaktiválom a dupla modokat, azaz csak egy mod van közülük bent, akkor újra beteszi őket és kettő van megint bent. Például: Bent van a Numia 1.6.2 0-46 és 0-47 ...deaktiválom a 0-47-est, aztán mikor indítom a játékot, újra beteszi! mutatok is egy printscreen-t. link: [link] Közben most bekapcsolt ez az ablak után, de gyorsan ki is lépett a játékból.
2013. dec. 25. 13:14
 3/22 anonim ***** válasza:
A képeden azt írja duplikálva van pár mod keresd meg őket és a régebbi verziót töröld csak egy legyen belőlük amiket felsorolt. Úgy el fog indulni.
2013. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Br3nor ***** válasza:

DE mondtam hogy ne az 1.5.2-es Direwolf20-ot hanem az 1.6.4-eset szedd le. Kettő van a LAuncher listájában és az kell ami legfelül van.

A másik hogy mielőtt bemásolod a Nariék cuccát törölj ki mindent a mods mappából

2013. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
FIgyeljetek! Kitöröltem előtte onnan mindent! 1.6.4-el póbálom! Mielőtt elindítom amiből kettő van, az egyiket törlöm! (Deaktiválom) Sőt tegnap úgy is próbáltam, hogy ki is töröltem a mods mappából és aztán bekapcsoltam, és hozzá adta!
2013. dec. 25. 13:45
 6/22 A kérdező kommentje:
Újra megpróbáltam: Kitöröltem a Direwolf 1.6.4 mappából a config és a mods mappát--> bemásoltam a Nariék mods, config mappáját--> launcher, emgnézem hogy minden modból csak egy van e-->minden oké-->indítás--> ugyan az az ablak és ugyan az a tünet. a modoknál valamelyiknél újra kettő van.Nem értem mi a hiba! :(
2013. dec. 25. 13:59
 7/22 A kérdező kommentje:
Hali. csináltam egy vidit a dologról: http://www.youtube.com/watch?v=Z3RFPOadKCE&feature=youtu.be
2013. dec. 25. 16:02
 8/22 A kérdező kommentje:
Hali! Új dolog történ: Nari kiadta az új configot ami ehez a maodpackhoz való, szval ez volt a gond...DE: bekapcsolom, kb 10percig tölt a Mojang logónál, aztán pedig kilép. Ez összefügghet azzal, hogy csak 1gb ramom van? ÉS nem lehet valahogy ezt megcsináli, ohgy mégis jó legyen?
2013. dec. 25. 17:27
 9/22 Dencs Dániel válasza:
Nekem ugyan ez a bajom csak nekem eredetim van és nem configoltam rajta semmit, és nekem 8GB RAM-om van, 2magos 3,4 GHz Intelcore procim.
2013. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Milyen vidikártáyd van?nekjem 1gbos Nvidia, szval nem hiszem hogy nekem azzal függ össze, nekem a rammal val.szeg. De neked lehet a vidikártya vagy a proci. Szerintem!
2013. dec. 26. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!