Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Launcher működése...

Sims 3 Launcher működése leállt (indításkor)?

Figyelt kérdés
Elindítom, amikor ezt írja ki, úgy, hogy nem is tölt meg semmi. Olyan verziót szedtem le, aminél a cracket Daemon Toolssal kell meghajtóba helyezni. 3 napja még működött ez a Sims 3, akkor újra lett téve a gépem és leszedtem mindent Drivert most meg nem jó pedig mindent ugyanúgy csináltam... Ötlet?:S

2013. dec. 25. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] tehát a felsőt teszem meghajtóba, az alsót indítom.
2013. dec. 25. 14:36
 2/7 A kérdező kommentje:
megoldottam!! ha valakinek még szüksége lenne rá : http://www.youtube.com/watch?v=9JiIKs8NuDo :)
2013. dec. 25. 14:57
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van. :( De akkor az előre a jövőbe azt ki kell írnom dvd-re? Ezt muszáj?
2014. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem! csak az ISO vagyis a képfájlt daemon tools-ba társítod :)
2014. febr. 5. 20:13
 5/7 anonim válasza:
De azzal csak telepít, meg is csinálom de ugy sem indul el.. ugyan ezt írja ki.
2014. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egyszerűen csak fel kell telepíteni a DirectX -et.

[link]

2016. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen! A Direkt X telepítése után nekem is elindult. Újra raktam a gépemet, feltelepítettem pár progit és a Sims 4-et is daemonnal. Minden működött, csak a sims 3 complettt edition nem. Már sokadik próbálkozás után leesett, hugy nincs Direkt X a gépen.
2017. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!