Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben olyan fps hibám...

Skyrimben olyan fps hibám van, hogy eleinte minden jól megy fix 74 fps, majd pár perccel később, mikor egy belső részből mennék ki Skyrim világába, leesik 30 fps-re és úgy marad. Van még valakinek ilyen tapasztalata és tudna segíteni?

Figyelt kérdés

i5 processzor

8 gb ram

1 gb vram



2013. dec. 26. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy azért mert nagyon nagy a skyrim mapja amit egyszerre be kell töltenie én úgy nem nézem az fps-t csak ha laggol a játék
2013. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ird le hogy potosan milyen tipusú is a kártyád!!!

A videókaridra godolok! Vagy készül kipurcanni,mert nekem is igy nyuvadt ki,vagy pedig élből gyenge a kártya és ahogy kilépsz a zárt helyről mondjuk egy szurdokszerűséghez,vagy erdőbe, ugye akkor iszonyat nagy textúrát kell a videókártyádnak feldolgozni és ez lehet a probléma!Az hogy 1 gb-os az nem jelent semmit! Tudok olyan 256mb-osat ami megver jónéhány 1 gb-os karit! :)

2013. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nyenyiblack válasza:

Üdv, nekem is hasonló problémám van de nem hiszem,hogy bármi gond lenne a videókariddal. Nálam néha ugyanezt csinálja a játék! Van,hogy órákig semmi baja, fix-en adja a 60 FPS-t ráadásul úgy, hogy mindent csumára húztam benne amit lehetett a grafikai beállításoknál, még a HD textúrák is be vannak kapcsolva. Aztán egyszer csak kilépek vmi zárt helyről és leugrik az FPS szám 30-35-re és úgy is marad. A problémát csak úgy tudom kiküszöbölni ha kilépek a játékból majd újból elindítom akkor megint szépen megy egy darabig. Volt úgy, hogy csak 6 óra játék után esett le ujból az FPS szám de van amikor elég pár perc és ismét kezdi a hülyeségét...nem tudok rájönni miért csinálja ezt.

A gépem bőven elegendő pedig, hogy szépen fusson a játék (2x 4Gb DDR3 2133Mhz, GTX 560Ti 256bit, i5 proci 3.6Ghz, Win 7-64bit)

Aki tud vmi megoldást az kérem jelezze, hogy mi lehet a baja!

2014. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!