Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki mondana videós tippeket...

Valaki mondana videós tippeket, minecraft sorozatot szeretnék kezdeni, és kéne pár tipp, hogy mivel is kezdjem el?

Figyelt kérdés
Ja,és aki tud az küldhet felvevő programot is amit letölthetek,de olyat,ami veszi az én és a barátaim hangját is.
2013. dec. 26. 17:01
 1/6 Üveges ***** válasza:
Én azt ajánlom,hogy ne kezdj Minecraft videósorozatot mert semmi értelme.
2013. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem is már igyis túl sok a minecraft videós

de ha videós akarsz lenni akkor valmi más játékkal próbáld amit mindenki szeret :D

2013. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pl?
2013. dec. 27. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:

nem is tudom most szerintem elégé sokan néznének skyrim et mert nemrég jött ki a magyarositás vagy assassins creed arról nagyon kevés a magyar végigjátszás

de ha ezek közül nem jött be egy se akkor válasz valami olyat ami ne rég jött ki Cod Ghosts GTA V stb :D

2013. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

De nyugodtan csinálhat minecraft-os videókat csak akkor legyen valami izgis ,ijesztő/félelmetes vagy hasonlókat vagy animációs sorozat !

Remélem segítettem ! :)

Kellemes ünnepeket !

2013. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudok progit a fraps et itt a link ahonann letöltheted: [link]
2013. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!