Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell gamepadra/kontroller...

Hogy kell gamepadra/kontrollerre beállítani az irányítást?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy játékokon belül be lehet, működik is. Viszont vannak játékok amelyekben nem lehet (tudtommal), de valahogy be szeretném állítani. Az én esetem a Need for Speed World játékkal kapcsolatos. A játékon belül nem lehet USB gamepadra állítani. A kérdésem az, hogy van-e mód arra, hogy játékon kívül beállítsam?

2013. dec. 27. 18:47
 1/7 anonim válasza:
Hát szerintem nem tudod beállítani. :/ Még nem játszottam ezzel a játékkal de szerintem ha támogatná a játék akkor felajánlaná hogy át tudod állítani kontrollerre.De azt is kipróbálhatod,hogy egyszerűen csak az irányítás beállításánál a jobbramenethez nem a jobb nyilat nyomod meg a billentyűzeten hanem a kontrolleren elhúzod az egyik kart jobbra.A Need for Speed Shift-nél is így van.
2013. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy hamar válaszoltál! Az a helyzet hogy ilyet (lehet hogy vak voltam) de nem találtam, hogy irányítás :( de azért mégegyszer alaposan szétnézek :)
2013. dec. 27. 22:33
 3/7 anonim válasza:
én olyat találtam hogy helt (vagy "+" gomb) azon belül DRAG és legalul ott van az írányítás és ott otvan hogy keyboard bla bla bla alatta pedig hogy Xbox 360 controller for windows szóval valahogy biztos lehet
2013. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
amugy melyik szerveren játszol? mert én már unom hogy egy magyar sem a közelemben:/:D
2013. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én mindenhol szétnéztem, de sehol sem találok semmi arra utalót, hogy át tudnám állítani :( Légyszíves le tudnád írni újra, lépésről lépésre? Nagyon megköszönném!
2014. jan. 3. 11:13
 6/7 Tomee xD válasza:
tuti h lehet de azt nm tom h hogyan kell beállítani. onnan tom h amikor a játék tölt egy versenyre akkor ott ír tippeket és ott írta h lehet de youtube-on megtalálod
2014. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csux2 válasza:
Nekem csak az Xpadder nevű programmal sikerült.
2014. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!