Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon nagy help van szükségem...

Nagyon nagy help van szükségem, GTA 5-öt megkaptam karira de nagyon csóró vagyok benne "1 GTAhoz képest" a tőzsdés questeket nagyon nagy hibám volt hogy elléptettem így lemaradtam 1 csomó pénzről aki tudná hogyan szerezzek?

Figyelt kérdés
36%-on vagyok,300k-m van ami elég kevés és az is michealon.

2013. dec. 29. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Utólag is lehet manipulálni a tőzsdét ha jól emlékszem. Nem játszok magával a játékkal csak olvastam róla sokat, valami olyasmi rémlik, hogy cég tipusonként vannak riválisok, pl elmész veszel olcsó papírokat X cégtől, a konkurenciát tönkreteszed - hogy hogyan az hirtelen nem rémlik, de valami oylasmire emlékszem hogy dolgozoikat emg autoikat kell tönkretenni - aztán mikor felmegy az ára a másik cég papirjainak, akkor eladod őket.
2013. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 nekem haverom valami olyasmit mesélt, hogy megvásárolt egy kis légitársaságot olcsón, aztán a nagy, rivális légitársaság repülőit felrobbantotta
2013. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-esnek a válaszát köszönöm

2-es arról halottam én is de még nem tartok ott ugyanis nem tudom fejből de kb olyan 20millió megvenni azt a céget.

2013. dec. 30. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:
További válaszokat azért várom.:)
2013. dec. 30. 21:07
 5/7 anonim válasza:
m.youtube.com/watch?v=F4Zwx3n1NBU
2013. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haha:D Ez segített köszi
2014. jan. 1. 23:01
 7/7 anonim válasza:
Nincs mit :)
2014. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!