Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek azok a Steames játékok...

Melyek azok a Steames játékok amelyekben tárgyakat lehet kapni amiket a Steam piacon el lehet adni?

Figyelt kérdés
Dota 2,CS Go és Team Fortress 2-ről tudok,melyek a további ilyen játékok és melyek azok amelyiknél a legjobban megéri ezekkel a cuccokkal foglalkozni (gyorsan megveszik/drágán)?

#játék #Steam #steammarket
2013. dec. 30. 01:26
 1/5 anonim válasza:
dota 2 ingyen kuldozgettek steam es cimbik, ezekbol tuti nem penzelsz be, hiddel.
2013. dec. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az első válaszoló miről beszél, lehet az is hogy szimplán gyökér vagyok és nem tudom felfogni azt amit írt de, itt a válaszom:

A Dota 2 annyiból jó hogy ingyenes és ezáltal lényegében ingyen kapod a cuccokat persze, persze nem osztogatja annyira a jó tárgyakat ahhoz inkább ládát kell nyitni.

Megnéztem hogy piacon hogy adják a Dota 2 cuccokat...

Hát inkább hozzá sem szólok. Sok olyan számomra nagyon ritka tárgy van ami csak 0.70€. Példának okáért én ennyiért vettem egy mítikus hátast.

A TF2-ről nem nagyon akarok szót ejteni, szerintem ebből nem lehet eurókat összeszedni (lehet csak azért vagyok így vele mert nem nagyon foglalkozom vele ezen a téren).

A CS:GO szerintem egész jó ezen a téren, én is ezzel foglalkozok.

Egy nagyobb hátránya hogy alapból meg kell venni a játékot, DE:

-Egész jó droppok vannak

-Ha bekerül egy újabb láda akkor az sokat ér és ha esik neked egy akkor máris van 1€ a steameden.

Én személy szerint már kerestem vele kb. 8-10 €-t ami azért szerintem elég szép összeg, leárazáskor még bőven játékot is vehetsz belőle vagy vissza tudod forgatni.

Persze itt is fent áll az hogy mennyire vagy szerencsés dropp terén mert például egyik haveromnak úgy dobja a cuccokat hogy nem is tudom követni.

Megéri ládát is nyitni de ezzel óvatosan (nekem ládából eddig max. 0.60€ értékű cucc esett ami persze nem hozza vissza a kulcs árát de legalább nem akkora a veszteség).

Tehát szerintem CS:GO. Ha pedig azt vesszük hogy ingyenesek közül melyik a jobb akkor Dota 2.

2013. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg a második hozzászólónak. Azt hiszem,akkor most meg is veszem a CS:GO-t amíg még akciós áron van.
2013. dec. 30. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt azért hozzáteszem hogy sokkal érdemesebb egy te szinteden lévő csapattal együtt játszani.

Vedd rá a haverokat hogy vegyék meg.

Nekem egyedül annyira nem jött be, DE nem rossz úgy se csak természetesen társasággal jobb.

2013. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaja,tesóm már régóta 1.6-zik,de átszoktatom erre :D
2013. dec. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!