Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a gépemen a...

Miért nem megy a gépemen a Gothic 3?

Figyelt kérdés
Elindítom a játékot és új kátékot kezdek betölt és kilép a játékból ezt írja ki: Genome Gaming Sytem működése leállt.

2013. dec. 30. 10:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam azt hogy játékot.
2013. dec. 30. 10:14
 2/6 anonim ***** válasza:

1. lehet rosszul tetted fel próbáld újra.

2.Lehet hogy net keretrendszer vagy dircetx stb valami szükséges program nincs rajta.

3.Nem elég erős a géped.

4. tölts le a drivergenius a thepiratebay ról crackel együt és az megtalálja minkell a gépre

5. lehet csak win7 vagy xp-re jó neked meg a másik van!

2013. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 gépem van a másik gépemen megy és ugyan azt a direx-t tettem fel ugyan azt a verziót és ugyan azt a patch-ot és ugyan az a windows mindkettő ugyan olyan erős és ugyan olyan programok vannak rajta. Lehúztam a drivergenius-t és minden renben volt és mégse megy. Ez hogy lehet?
2013. dec. 31. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami ami kell hozzá nincs meg meny fel a fórumára a játéknak ott biztos le írják mi kell hozzá más tippem nincs :(
2013. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj, ezt 1 éve irtam ki de még mindig nem megy, és azóta ujra lett téve kb. 3-szor.
2014. nov. 3. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le a legújabb patch-et, majd rakd fel.


Itt a link:

[link]


Tekerj le a Datei (Download) alcímig, ott válaszd ki a következő file-t:


Gothic_3_EE_Patch_v1.75.14_Int_Full.exe


Ezt töltsd le!

2014. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!