Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemesebb megszerezni?

Melyiket érdemesebb megszerezni?

Figyelt kérdés

A Street Fighter II Turbo HD Remix-et (vagy valamelyik másik Street Fighter-t) vagy a Tekken 4-et (vagy valamelyik másik Tekken-t).

Ne az ár alapján mondjátok hanem játékélmény és grafika alapján.

Gépem:

VGA: RADEON 9600 PRO

CPU: Pentium 4 3.0 Ghz (processzor sebesség: 2500 Mghz)

RAM: 1 Gb

Win Xp

Ezt azért írtam le mert emulatorral szeretnék vele játszani vagy ha van gépre akkor úgy.



2013. dec. 30. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Ennyi erővel üss két legyet egy csapásra: Street Fighter X Tekken.


Egyébként ezt neked kellene eldönteni, hogy a SF vagy aTekken stílusa jön be jobban? De mint mondtma, szerezd be a Street Fighter X Tekken-t és akkor mindegyikből kapsz.

2013. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen lehetséges hogy igazad van csak a Street Fighter x Tkken-nel az a baj hogy nem viszi a gépem
2013. dec. 30. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vinnie kellene, nem valami nagy agépigénye - sőt.


Viszont a Tekken 3 klasszikus, azt tuti vinné - de ezt is kell neki -, és ha nem próbáltad, akkor énszerintem azzal kellene kezdened.

2013. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gépigények szerint nem menne mert a processzor két magos kell nekem csak egy a vidikártyához meg shader model 3.0 kell nekem csak 2.0-ás de lehet hogy megnézem
2013. dec. 31. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Tekken szar (ssf4 szerezbe) amugy jön a usf4 :-)
2014. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!