Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pontoznátok ezeket az MMO-kat?...

Pontoznátok ezeket az MMO-kat? Ezek közül szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

SWTOR,Tera,GuildWars2,Final Fantasy XIV,Rift

grafika, játékélmény, és pvp t pontoznátok?



2013. dec. 31. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:

SWTOR:

A fejlődés élvezetes, érdekes. A fősztoriban sok döntési lehetőséged van, a hajód és legénységed testre szabható bizonyos szintig. A grafika nincs a csúcson, de elviselhető. Igazi star wars hangulat. Sajnos a max szinten hihetetlen unalmas, a pve nem létezik, a pvp kiegyensúlyozatlan. Igaz, hogy ingyenes, de annyi alap dologért kell mégis fizetni, hogy lesül a pofámról a bőr. Abszolút felejtős az én szemeben.


Tera:

Nagyon jól működő, élvezetes harcrendszer, szép grafika, érdekes fősztori. A pvp szintén nevetséges, de lenne benne potenciál. A pve annyiból áll, hogy izomból monoton farmolsz, ami a játék lányegét rontja el megint csak. Combat közben taktikázásra nincs sok mód, a harcrendszerből kifolyólag. Ha Hack n slash érdekel, akkor nézd meg a Neverwintert. Szerintem sokkal jobb.


Guild Wars2:

Számomra kedvenc ezen a listán. Hihetetlenül gyönyörű és hangulatos látvány, ami magával ragadott az első pillanattól. Teljesen egyedi küldetésrendszer, ami miatt nem monoton xp farmolás a fejlődés, hanem szórakoztató. A világ nagyon élő és dinamikus. Tudom, ezt sok mmo állítja magáról, de ez tényleg. Pl: Mész egy vidéken valamerre, egyszer csak egy karaván jön veled szembe. Azonnal kapsz egy mellékküldetést: segíts a karavánnak A-ból B-be eljutni. Persze nem muszáj, ott is hagyhatod a karavánt, és az magától tovább fog menni. Arra akarok mutatni, hogy a világ nem tőled függ, hanem önmagában is életképes. A pvp pedig zseniális. Hatalmas több száz fős nyílt battleground-ok vannak, ahol szerverek tudnak küzdeni egymással. Egy fajta capture the flag pvp folyik itt, ahol erődöket, tornyokat kell elfoglalni, fejleszteni, megvédeni. Az endgame pve tartalom kicsit monoton, kevésbé kiforrott, de a pvp mindent visz. Ezek közül én ezt tudom ajánlani neked.


A Final Fantasy-ról nem sokat tudok, sosem próbáltam, így nem írok róla semmit.


A Rift-tel is hasonlóan vagyok. Sokáig bírta előfizetősen. Ez nyilván nagyon jó mmorpg rengeteg változatos tartalommal, de az endgame tartalomról nem tudok mondani talapasztalatokat.


A pontozásom, ha a WoW 10/10:

SWTOR: 6/10

Tera: 7/10

Guild Wars2: 9/10

Final Fantasy: megelőlegeznék neki 9/10-et mások tapasztalatai alapján.

Rift: 8/10

2013. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lévén a Tera keleti piacra készült, így nem mondanám hátránynak a farmolást. Én speciál külön azért szeretem, mert "grindfest".
2013. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, akinek tetszik, annak sok boldogságot. ez egy erősen szubjektív lista volt. számomra ez nem szórakoztató, de mindenkinek más a szájíze.
2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!