Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a Need For...

Vulkanjoe kérdése:

Nem indul el a Need For Speed: Rivals. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Leszedtem torrentről a NFS Rivals-t, méghozzá egy olyan szar verziót, ami nem Iso-ban van, hanem már feltelepített verzióban. Másolgatom ide-oda, de semmi. Kiírja hogy hiányzik a msvcp110.dll fájl. Na, erre kinéztem neten, h telepíteni kell a Microsoft visual c++ 2012-es x64-es verzióját. Ezzel is meg volnék, ekkor meg már azt írja ki, hogy: "Detected AMD Radeon driver version 13.1. The recommended driver version is 13.4 or later" Most ezzel mit csináljak? Lent van a Catalyst Control Center 13.9-es verziója, telepítettem is, de ha belemegyek az információ-szoftver menübe, akkor mégis 13.1-et ír ki. Hogy lehet ez? Ati Radeon HD4850-es grafkártyám van. Mit csináljak? Mielőtt megvenném a játékot, ki szeretném próbálni, hogy meg éri -e, vagy nem. Elég sokan mondják hogy szar lett a játék, de én azért inkább meggyőződnék róla! :D
2014. jan. 2. 12:14
 1/9 A kérdező kommentje:
A Catalyst 13.9-es verziója is fent van már! Mostmár nem ír ki semmit, de nem is indul el. Végképp nem tudom mit csináljak!? Lehet h az a baj h nem a C meghajtóba másoltam a mappát hanem a D-re? De C-n nincs annyi üres helyem.
2014. jan. 2. 13:03
 2/9 A kérdező kommentje:
Na mosmár van elég hely a C-n, rá is másoltam, el is indul, de totál fekete a képernyő. Lassan meg is oldok mindent, mire választ kapnék! :D
2014. jan. 2. 13:47
 3/9 A kérdező kommentje:
A játék el is indult, de olyan szar, h egyből le is töröltem! :D :D
2014. jan. 4. 08:04
 4/9 anonim ***** válasza:
lol
2014. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
XD :D
2014. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hello nekem is ez a problemam.

elinditom és fekete képernyo

hogy oldottad meg??

elore is kosz!

2014. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hűű, már olyan régen letöröltem, hogy nem is emlékszem rá! :D Én asszem hogy letöröltem a Catalyst fennlévő verzióját, leszedtem hozzá a legújabbat(nekem HD4850-es grafkarim van ezért a 13.9-es nekem a legújabb) feltelepítettem, rendszergazdaként elindítottam, utána már nem emlékszem h mit csináltam. Sztem próbáld rendszergazdaként elindítani, vagy a kompatibilitás menüpontban variálni! Többet nem tok mondani! Bocsi! :)
2014. márc. 6. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
kösz!! :)
2014. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát szerintem sem a legjobb nekem el sem indul . amúgy meg a régiek sokkal jobbak :D
2014. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!