Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A battlestar galactica onlineb...

A battlestar galactica onlineban szerintetek szemétség, hogy akárhányszor szerzek bányászhajót egy kisbolygón, mindig jön egy iszonyú erős ellenség és mindig lelő engem (álltalában egy vadászgép)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 19:08
 1/7 zolikaaa124 válasza:
Szerintem nem csak biztos gyengék az ágyúid és nem tudod sebezni mert ha lesebzed akk el fog menekülni,vagy tegyél be akna mezőt azt fejleszd és ha jön rádobod ami le szedi a hp-ját keményen én is így szoktam;)
2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én kísérőhajóval vagyok és az ellenség simán mögém jön és ott nem éri el az ágyúm.
2014. jan. 13. 22:08
 3/7 zolikaaa124 válasza:
Milyen kísérővel?
2014. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Wraith
2014. jan. 14. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb a hajó menj a seggébe. Úgy álltalában te tudod lőni ő meg nem, csak ha megfordul, ezért kell a seggében maradni. :) ÉN legalábbis így szoktam a nagyobbakat legyőzni. Néha hosszadalmas, de szerintem megéri. Mondjuk ha 2en vannak már nem éri meg.
2014. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azok a kis vadászgépek engem is idegesítenek. De mindig csak akkor bukanak fel azok a játékosok amikor vízes helyet találok...
2014. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolikaaa124 válasza:
Nekem szerencsem van mert mindig 5-6 an banyaszunk vizet altalaban 2-3 an halbival jonnek a vadaszok ellen a tobbiek meg gungival a sor ok ellen de van amikor a hordozoval jon a baratom es ugy vizezunk :)
2014. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!