Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek válasszam Castielt...

Szerintetek válasszam Castielt? /lent/

Figyelt kérdés

Szóval lejátszottam a 9. epizódot, és Dake-val randiztam. Castielel elkezdtek veszekedni, és én zárójelben ilyesmit mondtam:

(Azt hiszem elvesztettem az utolsó esélyemet Castielnél.)

Akkor a kérdésem az lenne, hogy a tájfutó versenyben, vagy nem is tudom miben, a 10. epizódban beszélnek arról, hogy Natanielt Castielt vagy Lysandert válasszam. Natanielt semmiképpen nem szeretném, de Castielben meg bizonytalan vagyok! :(

Most ha -100-ban vagyok és őt választom akkor felvihetem vele?

Vagy lehet menni mással is arra a tájfutó versenyre?

Láttam Miharu videójában ezeket. Azt mondták, hogy bárkit lehet választani, de lehet hogy félreértettem. Segítene valaki?? ://



2014. jan. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

"Azt mondták, hogy bárkit lehet választani, de lehet hogy félreértettem"

Ha a 9.részben Daket választottad,akkor 10.részben az a pasi(te esetedben Castiel)visszafog utasítani,akivel a tengerparton találkoztál,amikor megkérdezed,hogy lenne-e veled a versenyen(legalábbis én amerikai szerveren régen ezt tapasztaltam Natanielnél és Lysandernél,szóval gondolom Castielnél se más a helyzet),szóval Lysander és Nataniel közül választhatsz,mert Castiel visszafog utasítani

2014. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :)
2014. jan. 2. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:

nem igaz

mert én a tengerparton lysanderrel találkoztam és Dakkel randiztam

utána pedig a 10.epizódban nem utasított el

2014. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 11. epizódban ismét feltűnik Dake, és választhatod őt is!
2014. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!