Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends jungelezés?

League of Legends jungelezés?

Figyelt kérdés
Hát 18-as az accom szóval nem tudom hogy ez most kezdőnek számít-e, de az biztosm hogy jungelezni nem tudok. :D Most ingyenes Lee Sin és vele mentem egyet jungelba, de valami szörnyű voltam... Tudnátok valami tippeket vagy valamit adni, hogy hogyan kellene jungelezni? Tehát pl. leszedtem a kéket (smiteal), átmentem a farkasokhoz, azokat is leszedtem és utána a pirosnál már bajok voltak, sőt meg is haltam... Szóval remélem tudtok segíteni.

2014. jan. 2. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem szoktam LoL-t játszani, de mivel csak egy DoTA koppintás, ezért gondolom nincs köztük sok eltérés. És ha így van, akk az a válasz,h nem minden hőssel lehet junglezni. Amelyikkel lehet, azzal meg olyan itemet kell venni ami esélyt ad sebzés blokkolásra meg creepek ellen többet sebez, plusz 1-2 olyan szar ami életet tölt vissza.
2014. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18-as újoncnak számít. Írj PM,vagy csak a LoL neved,és megtanítalak dzsungelezni.
2014. jan. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
pirosra elmegy 5poti? Alapból pirossal kezdesz, mert no mana champ. Pirost szeded smiteval elmegy 1poti, utána whraitok, aztán kék. Kellett maradnia 1-2potinak még. Itt valaki gankel valaki farmol. Én a farm híve vagyok, szóval megyek tovább amég van potim vagy amég valahol segítséget nem kérnek. Ha elfogy a poti backelek, vásárolok és elkezdek gankelgetni, ha az ellenfél minimum a river közepénél van az egyik lanen. Ha közelebb van a sajátjához akkor nem szeretek, mert túl gyakran lesz belőle felesleges időpocsékolás.
2014. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
esetleg van valami jungelezéshez használt mastery? Mert én az alap AD-set használtam...
2014. jan. 4. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Westen játszol?
2014. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaja
2014. jan. 4. 15:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Név?
2014. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia!


Én ritkán játszok jungle-ben, de ha muszáj, ezt a temetikát követem:


Kezdő item: Hunter's machete + 5 health poti.


Level1 jungle clear: általában kékkel kezdek. A csapattársaim

segítségét kérem, hogy smitelessben (smite nélkül) el tudjam vinni. Ha ezzel kész vagy jöhetnek a farkasok (itt megy el az első smite és poti). Wraith. (mégegy poti

2014. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Én ritkán játszok jungle-ben, de ha muszáj, ezt a temetikát követem:


Kezdő item: Hunter's machete + 5 health poti.


Level1 jungle clear: általában kékkel kezdek. A csapattársaim

segítségét kérem, hogy smitelessben (smite nélkül) el tudjam vinni. Ha ezzel kész vagy jöhetnek a farkasok (itt megy el az első smite és poti). Wraith. (mégegy poti). Mehetsz is a pirosra! (második smite + harmadik poti) Itt már kevesebb az életed, ezért a viszonylag keveset sebző wraithek követketnek. (negyedik health poti) Az utolsó két mob pedig a két golem. (smite és az utolsó potid). Általávan ezwk után valahova beugrok egy early gank-re. Ha a gank nem bizonyul sikeresnek, ekkorra, már így is-úgy is elég pénzed van egy cipőre és még 5 potira. :)

Ha haszonsnak találtad a választ, kérlek értékelj! Köszi. :D


EUNE, Gold 1

2014. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

level 18on ne jungleöz lvl20 elött felesleges mert nincs rendes runád utána mehetsz nyugodtan ha leesinel jungeozol akkor egy standard ad runa oldal elég masteryben 21 9 0 vagy 9 21 0 attól függ tank vagy off tank lee t épitesz. Mindig ott kezdj ahol a botlaned van mivel onnan több segitséget kapsz és igy a top se bukja a farmot és az xpt.


én alapból ugy megyek junglebe Piros/kék---> wraithek--->Piros/kék megvan a lvl3 dupla buff +maradt 1 potid ha minden jól mgey akkor irány gankelni megvan a kill vagy assist akkor go back vásárolj farmolj gankelj oh és igen a buffoknál smiteolni KELL mivel kicsi a smite cdje.

2014. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!