Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy barátomtól megkaptam a...

Egy barátomtól megkaptam a Battlefield Bad Company 2 játékot és azt akarom tudni hogy vannak e még rajta szerverek meg játékosok? Tehát lehet e élvezni még a multit

Figyelt kérdés
Tudom nem vagyok idióta van már Battlefield 3 és még négy is de én gépem nem elég erős és amúgy is ezt én kapni fogom ingyen szóval lécci ha te is egy olyan komentelő vagy aki csak be akar nekem szólni (nem vagy komplett mért kell neked a Bad company van már BF 4 meg BF 3 ) kérem ne pazaroljátok rám a drága időtöket menjetek vissza BF 4 EZNI INKÁBB JÓ ! aki hasznosat ír annak meg előre is nagyon köszönöm

2014. jan. 2. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszanak még vele elegen, nem kell aggódni. Én is szoktam vele nyomni BF3 mellett.
2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak sokan!
2014. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
válaszokat köszönöm
2014. jan. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!