Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet 1.7.2 es minecraftom...

Lehet 1.7.2 es minecraftom régi laucherrel? (MODOLÁS)

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert az 1.5.2 est jól feltudtam modolni, de jött ez az új laucher és minden felborított. Kell itt szórakozni a versions-al, ha fel akarom modolni a minecraftomat és eddig nekem nem sikerült. Ha van régi laucherrel 1.7.4/ 1.7.2/ 1.6.4 minecraft akkor jó lenne tudni honnan lehet letölteni, ha nincs akkor pedig jól jönne valami kézzelfogható videó linkje az új minecraft modolásáról.

2014. jan. 3. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden videóba mutassa azt hogy versions be kell rakni azt a modot. EZ KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elég ha egy verziót kíválasztasz csak 1-el játszol és a mods

mappába kell berakni a modokat :) Ha nem megy szólj :D PM-be

2014. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerőbb az lenne ha leszednél egy MCOpenLaunchert... Aztán a skydazről szednél le hozzá modokat( www.skydaz.com )
2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!