Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lolba hogy kell kivini a...

Tamás Urbán kérdése:

A lolba hogy kell kivini a karaktereket 10 szintre? (LENT)

Figyelt kérdés
Úgy hallotam hogy a lolba ha kiviszel 10 champion 10 es szintre ak kapol rp ét s megakarnám csinálni de nem tudom hol kelll s hogy kell azt mondták hogy a weboldalon de nem találm tudnátok pontosab leirást adni :D

2014. jan. 4. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, vagy nemtudom.. Talán úgy, hogy ha lenne 10 kocka barátod, és elküldöd nekik a ref linket valahonnan, akkor arra regelnek és felviszik 10-re, ha megvan, kaphatsz rp-t, de valószínűleg csekély rp összegről van szó, mert nem hinném, hogy 200-300rp felett kapnál a sok szenvedésért.
2014. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rengeteg ido keves jutalomert, nem erdemes foglalkozni vele, meg egy normalis skint sem tudsz venni
2014. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Te jó ég, mennyi "okos" ember van itt...


Ha 10 accountot felviszel 10-es szintre, a jutalmad 975 (!) RP! Ezt cseppest sem mondanám elhanyagolhatónak...

Istenem, mikor valaki nem tud semmit, de azért ide ír valami baromságot...

2014. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
975 rp? na ennyiert foleg hogy meg nem eri 10 accot felhuzni,
2014. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel a honlapon. Ott community/refer a friend és bal oldalt ott lesz a link amiről regisztrálni kell.


Ha megvan a 10 975 rp-t kapsz, de van több mérföldkő is amikért általában IP-t kapsz, kivéve az ötödiket, amiért egy rúna page-et (!) ami nem egy elhanyagolható dolog szerintem.


Szerintem megéri, ha jól csinálja az ember 3 nap alatt kész van egy. Nem beszélve arról, hogy jobb érzés megvenni egy skint a kedvenc karakteredre azután, hogy tudod, hogy megdolgoztál érte :D

2014. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kap 10k rp-t, csak akkor, ha 100ismerőse elérte a 10lv-t. 10 ismerősért csak 975-öt kap, ami elég baromság.

Utolsó.. a te logikád érdekes. Akkor ennyi erővel menjen el dolgozni és ha ez megvan, akkor havonta kap fizetést, és abból annyit csesz el játékra, amennyit akar, és a te logikádnak köszönhetően itt is megvan az a "jó" érzés, hogy milyen jó dolog lehet elkölteni a pénzedet virtuálisan.

2014. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!