Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti SIMS3-asok! Help?

Eredeti SIMS3-asok! Help?

Figyelt kérdés
Hogy tudom úgy elindítani a játékot, hogy közben ne fusson az Origin program? :( Nemrég kaptam meg az alapjátékot és az egyik kiegészítőt, de csak az első nap működött. Az Origin-nel van a gikszer, folyton kifagyasztja a gépemet, ami ettől újraindul. Nélküle viszont nem enged játszani. Teljsen mindegy, hogy akarom elindítani a játékot, folyton az origin ablaka ugrik elő, hogy jelentkezzek be. De ha bejelentkezek, nem jelenik meg a TS indítópanel, és minden lefagy. Valaki help! :(

2014. jan. 4. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Origin kell hozzá.
2014. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sziaa.:) nekem holnap érkezik az alap játék. 2 kérdéssem lenne.

1.Szerinted el fog indulni leptopon?

2.Ha a alap játék meg van vásárolva és a kiegészítők le vannak töltve vinni fogja őket?

2014. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második: Mindenképpen futnia kell laptopon, főleg ha jó erős géped van. A második kérdésedre is szerintem igen a válasz, a sims 3-mal még nem próbáltam, de a 2 eredetiben volt meg, és pár kiegészítőt "csak" letöltöttünk, és úgy is jól működött.

Első: Nekem azt mondták, hogy csak az első játéknál kötelező, hogy ellenőrizze az eredetiséget. Azt mondta a csaj, aki a sims-el dolgozik, hogy "nem érti miért indítom el az origint", mert később már nem kell hozzá. Most akkor mi van?

2014. jan. 5. 13:26
 4/4 anonim válasza:
meg vettem a játékot. És nekem régebben le volt töltve egy nem eredeti és most fel van telepitva az eredeti meg minden de ezt írja ki: A termék licencében meghatározott limit betelt. " mit csináljak? SÜRGÖS
2014. jan. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!