Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy FPS Katonás játék után...

Kaligula3741 kérdése:

Egy FPS Katonás játék után keresek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sehogyse kapok meg egy játékot. Az első gépemre tette fel valaki anno. Sokat játszottam vele... és annyira tetszett. Most meg nem kapok meg, hogy melyik lehetett az.

Hátha tud valaki segíteni:

A lényeg, hogy nem Call of Duty vagy Medal of Honor.

Visszaemlékezvén:

- olyan 2000-2003 játék lehet

- a borítója egy erdő katonákkal

- az első pálya úgy kezdődik, hogy vannak mellettem még katonák akik segítenek... berohanunk az erdőbe. Kell kúszni, mászni.Vannak ellenéges támaszpontok azokat kell előszőr támadni.

Sajnos csak ennyire emlékszek. Grafikája annak idején kitűnők között volt.

Segítsetek! Köszi



2014. jan. 6. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a Vietcong?
2014. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem. én is erre találtam előszőr googlen. Valahogy profibb volt... vagy nemtudom. Látszott hogy a fűszálakat fújja a szél. A zenéje asszem klasszikus volt. És az emberek nem voltak annyira koska grafikájúak. Még az is lehet hogy 2004-es játék. De 2005 -ös már tudti nem.
2014. jan. 7. 01:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Most talaltam majdnem egy hasonlot. lehet hogy az. Felteszem megnézem: Men of Valor: de mintha mégsem az lenne. Tudom nehéz, én is otthon vagyok ezekben a játékokban, mégsem tudom megkeresni, vagy rájönni melyik volt az. Rengeteg van az biztos.
2014. jan. 7. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!