Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pou-ban melyik játékkal...

Dalex9922 kérdése:

A pou-ban melyik játékkal lehet a legtöbb xp-t vagy aranyat szerezni? Hogyan lehetne gyorsabban szintet lépni? . (azon kívül hogy sokat játszanék)

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 21:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A legjobb a match tap szerintem.


Egy idő után már nagyon rááll a szemed, és többszáz pontot el tudsz érni pár perc alatt!

2014. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát igen...kipróbáltam,és tényleg sokat elértem vele...köszi...de szerintem a free fall -ban is jó sokat el lehet érni..egy menettel legalább 200-500 -at érek el,de ha jobban megy akkor elérek 1000-nél többet is...
2014. jan. 7. 18:03
 3/21 anonim ***** válasza:

Free fall-nál nem értem hogy. Ezek szerint csak nekem nem megy. Én hamar elérem abban a játékban az öt hibát és már vége is. Max, ha 100 pont összejön, ha jól rémlik.


De embere válogatja. :)


Nekem a match tap az ütőkártyám. És anyukámnak is. :)

Tableten szoktunk két ujjazni. Övé a jobb oldal, enyém a bal. Legtöbbünk 1500 volt így. :)


Most pou words-öt kezdtem el. Egész jól megy. De ott inkább arra hajtok, hogy felkerüljek a legjobbak közé.


Az a baj, hogy ha megállítom, akkor visszakapcsolásnál levesz az időből egy csomót.


Pedig most elértem volna a kilencszáz szót szerintem simán. 310-nél voltam, mikor dolgom akadt. Úgy kaptam 620 pontot.

2014. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát én a match tap -ba most értem el 2000-et...és még csak egyet menetet játszottam:)) a pou words-t énis kezdem megszeretni...
2014. jan. 7. 18:31
 5/21 A kérdező kommentje:
a free fall szerintem azért nem megy neked mert rossz a tablet döntőképessége..:///
2014. jan. 7. 18:55
 6/21 anonim ***** válasza:

én telón játszom főleg. anyum nyomja tableten.


de most meg is néztem. 67 a highscore-om. Az mi? :D



Kérhetek egy szívességet? Megnézed, hogy ma ki ért el a legtöbbet pou wordsben, mert én today alatt nem látok semmit. Nálad is ez a helyzet?


Egyébként letspoushit a pou-mm. likolj és visszamegy. :)

2014. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Akkor tuti rossz számot mondtam. :)


A lényeg, hogy azzal lehet szépen "keresni". Nem véletlenül ajánlottam.


És free fallal mennyid lett?

2014. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

közben megnéztem match tap-ban az eredményemet. 10973 a legjobbam eddig. :)

anyumé nem tudom mennyi, mert nem vagyok otthon.


majd írd meg, mennyid lett words-ben.

2014. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ja, és arra is rájöttem, hogy azért veszi le az időt, ha megállítod, mert közen fogy a pou kajája, meg kimerül. :S szóval megetetve meg minden egyébbel felszerelve kell nekikezdeni.
2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a nevem: dalex9922...likeoltalak...olyan fekete poum van:) te a 67 szineten vagy és magyar labdád és nyalókás háttered van??:)) a words-t mámma nem játszottam még..sok volt a dolgom...a free fall-ban a rekordom 1253...ezzel több mint 1000-et kerestem..:))
2014. jan. 8. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!