Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty ghosts multyplaye...

Call of duty ghosts multyplayer? Pc-n szeretnék multyplayerezni a cod ghosts-al, hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
szokásos eljárás: fel patchelem az adott patchel a jatekot es jatszom vele multyba (cod2-cod4-ből kiindulva mondom) , de a cod ghost-rol semmit nem találtam! ötletek????

2014. jan. 6. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Heló!


Elmész a botlba, és megveszed. Vagy megveszed online. Ennyi.

2014. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mit vegyek meg??

meg van a ghosts,nem poénbol kerdeztem! a kerdes lényege a gyengebbeknek: meg van a cod ghost,kijátszottam,de szeretnék multyplayerezni,hogy kell megcsinálni hogy tudjak játszani ??(multyplayerbe!)

2014. jan. 6. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A gyengébbek kedvéért:


Totálisan úgy írtad, mintha tört lenne.

Továbbá, ki is a "gyenge"? Az, aki megvesz egy játékot, és fogalma sincs róla, hogyan kellene használni - valamint a "Multiplayer" szót sem tudja leírni...)? Igen.

2014. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
A másik meg az,hogy alapból kirakja az asztalra multit.
2014. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!