Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miét nem tudok egy másik...

Mádásor kérdése:

Miét nem tudok egy másik gépről felcsatlakozni a minecraftos szerveremre?

Figyelt kérdés
Barátommal szerettünk volna ketten játszani, de amikor megcsináltam a szervert akkor az én gépemen működött az övén meg amikor a szervert szerettem volna hozzá adni akkor meg azt írta ki hogy "can't reach server" amikor direken rákapcsolódok akkor meg connection timed out. A szerver properties fájlban false-ra van állítva az online mod és a tűzfal is ki van kapcsolva.
2014. jan. 8. 08:46
 1/3 anonim válasza:
Szia! Először is én kérdeznék: Egy hálózatra kapcsolódtok vagy pedig nem ugyan arra? Mert ha nem ugyan arra akkor hamachival csináld meg. Ha ott csináltál magadnak szervert akkor a barátod is fel tud csatlakozni. Először elindítod a hamachit hozzá adod a barátodat, majd bekapcsolva hagyod és letöltöd a minecraft szerver fájlt, amit egy mappába raksz és ott elindítod. Ezt a végén, ha befejezte leállítod megcsinálod amit ott kell. Beállítod és újra elindítod ezt a letöltött fájlt. Ha ez megvan akkor bemész a minecraftba a szervereknél beírod a szervered nevét és ip-jét, majd belépsz és a haverod is ugyan úgy beírja és már játszhattok is. De még annyit, hogy neked eredeti a minecraftod?
2014. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sikerült!! :D am nem eredeti
2014. jan. 9. 11:29
 3/3 anonim válasza:
Na, az nagyszerű! Ha kell még segítség nyugodtan írj.
2014. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!