Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék bővíteni egy ps3-at?

Hogy tudnék bővíteni egy ps3-at?

Figyelt kérdés

Az lenne a gond hogy nekem csak 120 Gb helyem van és az már megtelt és vennék külső usb merevlemezt 1 vagy 2 Tb-osat azzal megtudnám oldani hogy csak onnan fusson a játék vagy akkor is kellene telepítenem valamennyit a ps3-ra és milyet ajánlotok ha ez jó ötlet lenne 5200 vagy 7200 fordulatosat az előbbi csak usb-n veszi fel az áramot utobbit pedig a hálozatba is kell dugni ez is számít valamit?

A másik hogy mostanában vettem előtelepített játékokkal rogero 4.46 os CFW vel igy ezért vennék külsőt mert gondolom ha cserélem akkor a modolásnak is vége vagy ezt is meglehetne oldani házilag hogy átmásolom valahogy?


Bocs hogy ennyi hülye kérdésem volt de eddig Pc-s voltam remélem azért tudtok segíteni valamiben.

Előre is köszönöm a segítségeteket.


Üdv!



2014. jan. 8. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobban jársz szerintem ha belsőnek veszel 1Tb-os vinyót (mivel ahogy írtad akkor is van valamennyi adat amit telepíteni kell a játékból) még ha a teljes játék a külsőn is lenne...

Külső re is tudsz ugyan teljes játékot tenni de ahogy olvasgattam jobb a belsőn :D

2014. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!