Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfogytak a gta V-be a küldeté...

Csepi i kérdése:

Elfogytak a gta V-be a küldetések?!

Figyelt kérdés

szerintem még nem vittem végig,de nem mutat nagy betüs küldetést csak kérdőjeleket.A H betüs küldetéseket megcsináltam és több nincs.végig vittem mégis vagy mi!?

UI.:Hol tudom megnézni hány százaléknál tartok?



2014. jan. 10. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdőjeleket is meg kell csinálni, mert csak úgy engedi a story-t. Én is hasonlóan jártam anno.. :D

Ha jól tudom úgy, hogy megnyomod a Start gombot PS3-on, boxon nemtudom mi van.. Utána nyomod az R1-et a lapozáshoz a menüben, vagy a jobbra balra nyilakat használod. Megkeresed a Stats részt, nyomsz 1 A-t boxon, vagy 1 x-et ps3-on, legalul ott lesz, hogy 100% checklist, vagy valami ilyesmi.

2014. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.egyépként ps-em van,szóval remélhetőleg megoldom. :)
2014. jan. 10. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem dobál fel bizonyos időközönként folyamatosan valamelyik sarokban egy ablakot, amiben gateway vehicle-ről ír.
2014. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem igen akkor mit kell csinálni?
2014. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fordítsd le.


Egy viszonylag gyors, 4 ajtós járművet kell 1 rejtett helyre tenni, amit később menekülésre tudsz használni, ha megvan a kocsi és a hely, akkor valamelyik karaktert fel kell hívni. De ha nem tudsz angolul, akkor utána sem igazán fogod érteni a storyt.

2014. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!