Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyertetek már nagyobb összeget...

Nyertetek már nagyobb összeget a Puttón?

Figyelt kérdés

Lottózóban dolgozom, de még soha életemben nem fizettem ki nagy nyereményt, eddig a legnagyobb összeg 60 000 Ft volt, de ez is 3 szelvényből adódott össze, és darabja 8000 Ft-ba került a vásárlónak.

Kíváncsi vagyok, nyert-e már valaki komolyabb összeget, de nem úgy, hogy nagy összeggel megjátszotta, és ezt vissza is nyerte, hanem hogy kis összeggel játszotta meg és nagyot nyert.



2014. jan. 10. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Na és Ötöslottóban például milyen gyakran fizettél ki nagy nyereményt (legalább négyest)? Vagy Kenóban többszázezret milyen gyakran fizetsz ki?

Puttóban a 8-as találat esélye nagyjából az ötöslottó négyesével mérhető össze. De míg a Lottóban nehéz nyerni, de a maximálisan elérhető nyeremény nagyon nagy, a Puttó tipikusan a kis és közepes mértékű nyeremények játéka. Nem fogsz vele milliárdokat nyerni, viszont kisebb összegeket könnyebb vele nyerni, mint akármelyik Lottóban.

2014. márc. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem csalás a puttó. Én mindig 400 600 800 1000Ft-os alaptéttel játszottam. Aztán mikor egyszer véletlen tettem egy 200-as alaptétet mert behúztam előtte két 400-ast és már közel volt a sorsolás nem volt időm még 2 mezőt tölteni hanem már csak egyet. Nem akartam ráhúzni 800-at mondjuk mert 1600 lett volna a végeredmény. Így kénytelen voltam ráhúzni a 200-as alaptétre. Ezresem meg 5 ezresem volt így nem kellet megbontani az 5 ezrest. Na akkor lett 8+1-em teletalálat 2 millióért. A 200-as téten nem ám a 400-on vagy amikor 1000-es téttel teszem. Képet mellékelek a szelvényről ha esetleg valaki nem hinné el. Azóta kerülöm is a lottózókat mert szinte 100%-ra biztos vagyok benne, hogy egy aljas csalás az egész. [link]
2016. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mazlista58 válasza:
Szerintem is egy nagy csalás a putto.
2021. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!