Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok Mass Effect 1-ből...

Nem tudok Mass Effect 1-ből 2-be importálni karaktert. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Először próbálnék,de nem tudom,hogy hogyan kell,megnéztem már egy tucat weblapon,de nem találtam pontos leírást,hogy mit kell és hogy pontosan hova.Ezért kellene a segítség.Azt írja a játék,amikor importálni próbálok,hogy:Mass Effect 1 mentett állás nem található.Kerjük,futtasd a konfiguráló alkalmazást,és másold a mentést a megfelelő helyre.

Ezzel csak az a baj,hogy nem tudom mi is akar lenni az a konfigurációs alkalmazás,ja és a játék eredeti.



2014. jan. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, remélem tudok segíteni.

1. Nézd meg, hogy a mentések tényleg megvannak e: ...meghajtó/felhasználók/dokumentumok/Bioware/MassEffect1/save

2. Ha megvannak, akkor indítsd el a masseffect2Config nevű programot. ...meghajtó/játék mappája(ahova telepítetted)/mass effect2/Binaries/masseffect2config

3. Indítsd el a programot, majd baloldalt válaszd ki a 'Save Games' opciót. Ott válassz elérési útvonalat: ...meghajtó/felhasználók/dokumentumok/Bioware/Mass Effect 1/save


Így működni fog, mert tudja a játék, honnan töltse be a mentéseidet.

2014. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sikerült,de most már nem indul el a játék.Betölti az origin,addig hogy felhő fájlok szinkronizálása vagy mi és utána semmi.
2014. jan. 11. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ez már az origin hülyesége. Ezért utálják annyian. Vagy újrarakod a gamet, de nem biztos hogy működik. Akkor szedj le egy kalózosat.

/Első voltam/

2014. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Közben megnéztem,a külföldiek sem tudnak mit kezdeni vele és ahogy elnézem az Origin-t nem is érdekli a probléma.Most újrarakom a játékot,de ez volt az utolsó,hogy Origin-es játékom van.Mégegyszer köszönöm a választ. :)
2014. jan. 12. 08:19
 5/5 ezustsilver válasza:
Nekem is ugyan ez volt a gondom, de az első válaszadó segítségével megtudtam oldani és a játék is elindult utána rendesen, pedig az enyém is origins-es.
2016. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!